"Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 284/7 қаулысы. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 99/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 13.04.2022 № 99/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" № 410 Жарлығына сәйкес, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ереже бекітілсін.
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 21/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4324 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 мамырда "Звезда Прииртышья" және "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының көшірмесін бір апта мерзімде аумақтық әділет органына жіберілуін;
осы қаулының мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын;
осы қаулының Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
өзге де қажетті шараларды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Қ. Қасеновқа жүктелсiн.
Облыс әкімі Б. Бақауов

Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 19 сентября 2016 года № 284/7. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 13 апреля 2022 года № 99/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 13.04.2022 № 99/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемое Положение о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства Павлодарской области".
2. Признать утратившими силу постановление акимата Павлодарской области от 29 января 2015 года № 21/1 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4324, опубликовано 12 мая 2015 года в газетах "Звезда Прииртышья" и "Сарыарқа самалы").
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
в недельный срок направление копии настоящего постановления в территориальный орган юстиции;
официальное опубликование настоящего постановления в периодических печатных изданиях;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области;
иные необходимые меры.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Касенова Б.К.
Аким области Б. Бакауов