Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қазандағы "Павлодар облысы Железин ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 326-5/41 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы № 355-5/48 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына сәйкес және Павлодар облысы Әділет департаментінің 2016 жылғы 5 ақпандағы № 8-12/208 хаты негізінде Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Железинка аудандық мәслихатының бұрын қабылданған 2015 жылғы 12 қазандағы "Павлодар облысы Железин ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 326-5/41 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 11 қазандағы № 4781 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қазандағы аудандық "Родные просторы" және "Туған өлке" № 45 газеттерініңде жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Кантарбаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы В. Крутиков

О признании утратившим силу решения Железинского районного маслихата от 12 октября 2015 года № 326-5/41 "О повышении ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Железинского района Павлодарской области"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 16 февраля 2016 года № 355-5/48
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании письма Департамента юстиции Павлодарской области от 5 февраля 2016 года №8-12/208, Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу ранее принятое решение Железинского районного маслихата от 12 октября 2015 года № 326-5/41 "О повышении ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Железинского района Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4781 от 11 октября 2015 год, опубликованное в газете "Родные просторы" и "Туған өлке" № 45 от 14 октября 2015 год).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата С. Кантарбаев
Секретарь
районного маслихата В. Крутиков