Екібастұз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 14/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларымен сәйкестікке келтіру мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Екібастұз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысы Ф.Б.Сапариеваға жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "8" қаңтардағы
№ 14/1 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізбесі
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 қантардағы "Екібастұз қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 20/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-3-315 болып тіркелген, 2012 жылғы 9 ақпандағы № 6 (1100) "Отарқа" және № 6 (2912) "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған);
2. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қантардағы "Екібастұз қаласы жергілікті атқарушы органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" № 41/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3692 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 ақпандағы № 7 (1205) "Отарқа" және № 7 (3017) "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған);
3. Екібастұз қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы "Екібастұз қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 20/1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 44/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3683 болып тіркелген, 2012 жылғы 9 ақпандағы № 6 (1204) "Отарқа" және № 6 (3016) "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған);
4. Екібастұз қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 05 маусымдағы "Екібастұз қаласы әкімдігі атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 643/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4561 болып тіркелген, 2012 жылғы 9 ақпандағы № 6 (1100) "Отарқа" және № 6 (2912) "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған)

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 8 января 2016 года № 14/1
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата города Экибастуза согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза Сапариеву Ф.Б.
Аким города Экибастуза А. Вербняк
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от "8" января 2016 года № 14/1
Перечень
некоторых постановлений акимата города Экибастуза
1. Постановление акимата города Экибастуза от 6 января 2012 года №20/1 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №12-3-315, опубликовано 9 февраля 2012 года в газетах "Отарқа" № 6 (1100) и "Голос Экибастуза" № 6 (2912);
2. Постановление акимата города Экибастуза от 17 января 2014 года №41/1 "Об утверждении правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3692, опубликовано 20 февраля 2014 года в газетах "Отарқа" № 7 (1205) и "Голос Экибастуза" № 7(3017);
3. Постановление акимата города Экибастуза от 17 января 2014 года № 44/1 "О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 6 января 2012 года N 20/1 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Экибастуза" (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3683, опубликовано 13 февраля 2014 года в газетах "Отарқа" № 6 (1204) и "Голос Экибастуза" № 6 (3016);
4. Постановление акимата города Экибастуза от 05 июня 2015 года № 643/6 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4561, опубликовано 9 июля 2015 года в газетах "Отарқа" № 27 (1277) и "Голос Экибастуза" № 27 (3089)