Ақтоғай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 3 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-1 және 43-1 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қаулысымен бекітілген Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасына сәйкес, аудан әкімдігінің актілерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында, Ақтоғай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақтоғай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Батырғұжинов
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "21" қаңтардағы
№ 3 қаулысына
қосымша
Ақтоғай ауданы әкімдігінің күші жойылды
деп танылған қаулыларының тізбесі
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Тіркелген және жарияланған күні
1
2
3
1.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 96 "Ақтоғай ауданы әкімдігі атқарушы органдары "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысы
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 19 мамырда № 4467 тіркелген;
2015 жылғы 30 мамырда № 21 "Ауыл тынысы" және № 21 "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған
2.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 34 "Ақтоғай ауданының жергілікті атқарушы органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" қаулысы
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 5 наурызда № 3724 тіркелген,
2014 жылғы 29 наурызда № 12 "Ауыл тынысы" және № 12 "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған
3.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 336 "Ақтоғай ауданының ауылдық округтері аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысы
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4263 тіркелген;
2015 жылғы 24 қаңтарда № 3 "Ауыл тынысы" және № 3 "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған
4.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 64 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдар түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысы

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 21 января 2016 года № 3
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, с целью приведения в соответствие с действующим законодательством актов акимата района, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Актогайского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района С. Батыргужинов
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
от "21" января 2016 года № 3
Перечень постановлений акимата
Актогайского района утративших силу
Наименование нормативного правового акта
Дата регистрации и опубликования
1
2
3
1.
Постановление акимата района от 22 апреля 2015 года № 96 "Об утверждении методики по ежегодной оценке деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Актогайского района"
зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2015 года № 4467;
опубликовано 30 мая 2015 года в районных газетах "Ауыл тынысы" № 21 и "Пульс села" № 21
2.
Постановление акимата Актогайского района от 30 января 2014 года № 34 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Актогайского района"
зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 марта 2014 года № 3724;
опубликовано 29 марта 2014 года в районных газетах "Ауыл тынысы" № 12 и "Пульс села" № 12
3.
Постановление акимата Актогайского района 24 декабря 2014 года № 336 "Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории сельских округов Актогайского района"
зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 января 2015 года № 4263;
опубликовано 24 января 2015 года в районных газетах "Ауыл тынысы" № 3 и "Пульс села" № 3
4.
Постановление акимата Актогайского района от 24 февраля 2014 года № 64 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"