Май ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 3/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-1 және 43-1 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы Қаулысымен бекітілген Нормативтік құқықтық актілердің қққықтық мониторингін жүргізу қағидасына сәйкес, аудан әкімдігінің актілерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында, Май ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Май ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Ысқақова
Май ауданы әкімідігінің
2016 жылғы "11" қаңтардағы
№ 3/1 қаулысына
қосымша
Май ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған
қаулыларының тізбесі
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Тіркелген және жарияланған күні
1
2
3
1.
Май ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 маусымдағы № 163/6 "Май ауданы әкімдігі атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысы
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 09 маусымда № 4518 тіркелген; 2015 жылғы 13 маусымда № 24 (8111) "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған
2.
Май ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 06 ақпандағы № 37/1 "Май ауданы бюджетінен қаржыландырылатын жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы" қаулысы
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 06 наурызда № 3726 тіркелген, 2015 жылғы 22 наурызда № 11 (8148)) "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Майского района
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 11 января 2016 года № 3/1
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, с целью приведения в соответствие с действующим законодательством актов акимата района, акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Майского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Б. Искакова
Приложение
к постановлению акимата
Майского района
от "11" января 2016 года №3/1
Перечень
постановлений акимата Майского района утративших силу
Наименование нормативного правового акта
Дата регистрации и опубликования
1
2
3
1.
Постановление акимата района от 04 июня 2015 года № 163/6 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Майского района"
зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 09 июня 2015 года № 4518; Опубликовано 13 июня 2015 года в районной газете "Шамшырак" № 24 (8111)
2.
Постановление акимата Майского района от 06 февраля 2014 года № 37/1 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов, финансируемых из бюджета Майского района"
зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 06 марта 2014 года № 3726; Опубликовано 22 марта 2014 года в районной газете "Шамшырак" № 11 (8148)