Новопокров ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 5ш "Новопокров ауылдық округінің Галицкое ауылының "Галицкое" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы" шешімі күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Новопокров ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 15 ақпандағы № 2ш шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және Успен ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық – санитарлық инспекторының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 2-19/556 және 2016 жылғы 2 ақпандағы № 2-19/30 ұсыныстары негізінде ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Новопокров ауылдық округінің Галицкое ауылының "Галицкое" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің аумағында жылқылар арасында ринопневмония және ірі қара малдардың лейкоз ауру ошақтарын жою жөнінде кешенді ветеринарлық шаралардың жүргізілуіне байланысты шектеу шаралары алынсын.
2. "Новопокров ауылдық округінің Галицкое ауылының "Галицкое" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы" Новопокров ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 5ш шешімі өз күшін жойды деп есептелсін (Павлодар облысының Әділет Департаментінде № 4755 тіркелген, 2015 жылдың 24 қазанда № 42 аудандық "Аймақ ажары" газетінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Новопокров ауылдық
округінің әкімі Г.В. Дубина

О признании утратившим силу решения акима Новопокровского сельского округа от 15 сентября 2015 года № 5р "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Галицкое" села Галицкое Новопокровского сельского округа"
Решение акима Новопокровского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 15 февраля 2016 года № 2р
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представлений главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Успенского района от 11 декабря 2015 года № 2-19/556 и от 2 февраля 2016 года № 2-19/30 принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Галицкое" села Галицкое Новопокровского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни лейкоза крупного рогатого скота и ринопневмонии среди лошадей.
2. Признать утратившим силу решение акима Новопокровского сельского округа № 5р от 15 сентября 2015 года "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Галицкое" села Галицкое Новопокровского сельского округа" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области за № 4755, опубликовано 24 октября 2015 года в районной газете "Огни села" № 42).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Новопокровского
сельского округа Г.В. Дубина