"Азаматтық қызметшi болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандары лауазымдарының тiзбесiн анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 48 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 19 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қызметшi болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандары лауазымдарының тiзбесiн анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 48 қаулысының (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 14 наурыздағы № 2611 тіркелген, 2014 жылғы 03 сәуірдегі № 15 "Колос" газетінде, 2014 жылғы 03 сәуірдегі № 15 "Аққайың" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысы М.Т. Дүйсембаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққайың ауданы
әкімінің м.а.
Е. Жақыпов

О признании утратившим силу постановления акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 февраля 2014 года № 48 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года № 19
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 февраля 2014 года № 48 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 марта 2014 года за №2611, опубликовано в № 15 от 03 апреля 2014 года районной газеты "Колос", в № 15 от 03 апреля 2014 года районной газеты "Аққайың").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Дюсембаеву М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
И.о. акима
Аккайынского района
Е. Жакупов