Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 3-4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2013 жылғы 14 маусымдағы № 13-9 "Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімі;
2) 2014 жылғы 23 шілдедегі № 21-2 "Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2952 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 тамыздағы № 31 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ІІІ сессиясының төрайымы С. Жұмағалиева
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов

О признании утратившими силу некоторых решений Жылыойского районного маслихата
Решение маслихата Жылыойского района Атырауской области от 22 июня 2016 года № 3-4
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Жылыойского районного маслихата:
1) решение от 14 июня 2013 года № 13-9 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жылыойскому району";
2) решение от 23 июля 2014 года № 21-2 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Жылыойскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2952, опубликовано в газете "Кен Жылой" 14 августа 2014 года №31).
Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель очередной
ІІІ сессии районного маслихата: С. Жумагалиева
Секретарь районного Маслихата М. Кенганов