Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 02 наурыздағы № 516-V шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабын басшылыққа алып аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылсын:
1) 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 446-V "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Құрманғазы ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және базалық жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3308 санымен тіркелген, 2015 жылғы 22 қазанда аудандық "Серпер" газетінде жарияланған);
2) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 474-V "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 446-V "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Құрманғазы ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және базалық жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3418 санымен тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтарда аудандық "Серпер" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім аудандық "Серпер" үнжариясына жариялансын.
Аудандық мәслихаттың кеезектен
тыс ХХХХVІІ сессиясының төрағасы
Н. Хұсайнов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Сұлтанияев

О признании утратившими силу некоторые решения районного маслихата
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 02 марта 2016 года № 516-V
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения районного маслихата:
1) № 446-V от 15 сентября 2015 года (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3308, опубликовано 22 октября 2015 года в районной газете "Серпер") "О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Курмангазинском районе";
2) № 474-V от 23 декабря 2015 года (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3418, опубликовано 23 января 2016 года в районной газете "Серпер") "О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 446-V "О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Курмангазинском районе".
2. Настоящее решение опубликовать в районной газете "Серпер".
Председатель внеочередной ХХХХVІІ
сессии районного маслихата
Н. Хусайнов
Секретарь районного маслихата Р. Султанияев