Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 28 наурыздағы № 25/203-V және "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 25/203-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 19 наурыздағы № 36/299-V шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/38-VI шешiмi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 25/203-V "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2663 нөмірімен тіркелген, 2014 жылдың 27 мамырында "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешімінің;
2) Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 36/299-V "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 25/203-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3137 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 21 сәуірінде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешімінің.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ә.Досболов
Облыстық мәслихат
хатшысы
Қ.Айтөреев

О признании утратившими силу решения Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 25/203-V "Об утверждении регламента Южно-Казахстанского областного маслихата" и от 19 марта 2015 года № 36/299-V "О внесении изменения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 25/203-V "Об утверждении регламента Южно-Казахстанского областного маслихата"
Решение маслихата Южно-Казахстанской области от 29 июня 2016 года № 3/38-VI
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 25/203-V "Об утверждении регламента Южно-Казахстанского областного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2663, опубликовано в газете "Южный Казахстан" от 27 мая 2014 года);
2) решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 36/299-V "О внесении изменения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 25/203-V "Об утверждении регламента Южно-Казахстанского областного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3137, опубликовано в газете "Южный Казахстан" от 21 апреля 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
А.Досболов
Секретарь областного
маслихата
К.Айтуреев