"Оңтүстік Қазақстан облысының қалалары және елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру Қағидаларын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 25/204-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 36/293-V шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 25 ақпандағы № 47/397-V шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 36/293-V "Оңтүстік Қазақстан облысының қалалары және елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру Қағидаларын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 25/204-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3136-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 21 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ.Тұрлыбек
Облыстық мәслихат хатшысы Қ.Ержан

О признании утратившим силу решения Южно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 36/293-V "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 25/204-V "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Южно-Казахстанской области"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 февраля 2016 года № 47/397-V
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 36/293-V ""О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 25/204-V "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3136, опубликовано 21 апреля 2015 года в газете "Южный Казахстан").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
областного маслихата К.Турлыбек
Секретарь областного
маслихата К.Ержан