Мақтаарал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы № 54-354-V шешімі
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мақтаарал аудандық мәслихатының мына шешімдерінің күші жойылсын:
1) ««Б» корпусындағы Мақтаарал аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 46-291-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3310 тіркелген, 2015 жылғы 28 тамыздағы «Мақтаарал» газетінде жарияланған) шешімі;
2) «Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 46-291-V «Б» корпусындағы Мақтаарал аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» шешіміне өзгеріс енгізу туралы» Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 қазандағы № 47-308-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3395 тіркелген, 2015 жылғы 20 қарашадағы «Мақтаарал» газетінде жарияланған) шешімі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы:                          О.Дәндібаев

О признании утратившим силу некоторых решений Мактааральского районного маслихата
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2016 года № 54-354-V
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу следующих решений Мактааральского районного маслихата:
1) Решение Мактааральского районного маслихата от 21 июля 2015 года № 46-291-V «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Мактааральского районного маслихата корпуса «Б» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3310, опубликовано 28 августа 2015 года в газете «Мақтаарал»);
2) Решение Мактааральского районного маслихата от 1 октября 2015 года № 47-308-V «О внесении изменения в решение Мактааральского районного маслихата от 21 июля 2015 года № 46-291-V «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Мактааральского районного маслихата корпуса «Б»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3395, опубликовано 20 ноября 2015 года в газете «Мақтаарал»).
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата:                                 О.Дандибаев