"Б" корпусындағы Созақ ауданының бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Созақ ауданы әкімі аппараты мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Созақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 114 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 69 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурызындағы Заңының 21-1 бабына сәйкес Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 114 «Б» корпусындағы Созақ ауданының бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Созақ ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3160 тіркелген, 2015 жылғы 27 мамырында «Созақ үні» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Оразовқа жүктелсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          С.Еденбаева

О признании утратившим силу постановление акимата Созакского района от 1 апреля 2015 года № 114 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Созакского района корпуса "Б"
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 21 января 2016 года № 69
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 1 апреля 2015 года № 114 «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Созакского района корпуса «Б» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3160, опубликовано 27 мая 2015 года в газете «Созақ үні»).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Созакского района Оразова К.
Исполняющий обязанности
акима района                               С.Еденбаева