"Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 301 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 23 қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 301 «Б» корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3257 нөмірімен тіркелген, 2015 жылы 31 шілдеде аудандық «Шамшырақ» қоғамдық-саяси газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының көшірмесі Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментіне, Оңтүстік Қазақстан облыстық аймақтық құқықтық ақпарат орталығына және аудандық «Шамшырақ» қоғамдық-саяси газетіне жолдансын.
Аудан әкімі                                Қ.Абдуалиев

О признании утратившим силу постановление акимата Тюлькубасского района от 23 июня 2015 года № 301 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета корпуса "Б"
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 23
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тюлькубасского района от 23 июня 2015 года №301 «Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета корпуса «Б» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3257, опубликован в районной общественно-политической газете «Шамшырақ» 31 июля 2015 года).
2. Копию настоящего постановления отправить в Департамент юстиции Южно-Казахстанской области, Региональный центр правовой информации и районную общественно-политическую газету «Шамшырақ».
Аким района                                К.Абдуалиев