Шардара ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 8 маусымдағы № 243 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шардара ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының қабылдануына орай, қолданыстағы заңнамаға сай тиісті жұмыстарды жүргізуді ұйымдастыру аудан әкімінің орынбасары Б.Алиповке жүктелсін.
Аудан әкімі А.Абдуллаев
Шардара ауданы әкімдігінің
08 маусым 2016 жылғы
№ 243 қаулысына қосымша
Шардара ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының тізбесі
1. Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 51 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Шардара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 271 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3025 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 7-8 (620) нөмірлерінде жарияланған) қаулысы;
2. Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 246 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Шардара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 271 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3221 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2015 жылғы 03 шілдедегі № 28 (637) нөмірлерінде жарияланған) қаулысы;
3. Шардара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 75 "Шардара ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 29 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3626 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 14 (675) нөмірлерінде жарияланған) қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Шардаринского района
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 8 июня 2016 года № 243
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата Шардаринского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. В связи с принятием настоящего постановления организацию соответствующих работ согласно установленному законодательству возложить на заместителя акима района Б.Алипова.
Аким района А.Абдуллаев
Приложение к постановлению
акимата Шардаринского района
от 08 июня 2016 года № 243
Перечень некоторые нормативные правовые постановления акимата Шардаринского района утративших силу
1. Постановление акимата Шардаринского района от 27 января 2015 года № 51 "О внесении изменения в постановление акимата Шардаринского района от 5 июня 2014 года № 271 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3025, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 20 февраля 2015 года № 7-8 (620));
2. Постановление акимата Шардаринского района от 15 июня 2015 года № 246 "О внесении изменения в постановление акимата Шардаринского района от 5 июня 2014 года № 271 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3221, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 03 июля 2015 года № 28 (637));
3. Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 23 февраля 2016 года № 75 "О внесении дополнений в постановление акимата Шардаринского района от 22 января 2015 года № 29 "Об утверждении Регламента акимата Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3626, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 18 марта 2015 года № 14 (675));