"Шығыс Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 7 қарашадағы № 295 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 мамырдағы N 136 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерінің әдептілік нормаларын және мінез-құлық қағидаларын одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 153 Жарлығына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 7 қарашадағы № 295 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3107 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 148 (16929) "Дидар", 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 147 (19440) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Д. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 7 ноября 2013 года № 295 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 13 мая 2016 года № 136
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 153 "О мерах по дальнейшему совершенствованию этических норм и правил поведения государственных служащих Республики Казахстан" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Восточно-Казахстанской области" от 7 ноября 2013 года № 295 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3107, опубликованное в газетах "Дидар" от 12 декабря 2013 года № 148 (16929), "Рудный Алтай" от 13 декабря 2013 года №147 (19440).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов