"Семей қаласы "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн жыл сайынғы бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 629 қаулының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 102 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметіне жыл сайынғы бағалау жүргізу және оларды аттестаттаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы" 2000 жылғы 21 қаңтардағы № 152 Жарлығының күші жойылуына байланысты және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 – бабына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Семей қаласы "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн жыл сайынғы бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" қала әкімдігінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 629 қаулысының (нормативтік құқықтық ақтілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 25 мамырдағы № 3971 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қала әкімі Е. Сәлімов

О признании утратившим силу постановление от 22 апреля 2015 года № 629 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" по городу Семей"
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 102
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В связи с утратой силы Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года № 327 "Об утверждении Правил проведения ежегодной оценки деятельности и аттестации административных государственных служащих" и в соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города от 22 апреля 2015 года № 629 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" по городу Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 мая 2015 года № 3971).
2. Постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким города Е. Салимов