"Мүгедектер және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы № 451 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 23 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Абай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Мүгедектер және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы № 451 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 17 шілдеде 2996 нөмірімен тіркелген, "Абай елі" газетінде № 26 (242) 17 - 24 шілде 2013 жылғы нөмірінде жарияланған күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі Т. Мүсәпірбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Абайского района от 28 июня 2013 года № 451 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и лиц, освобожденных из мест лишения свободы"
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 12 февраля 2016 года № 23
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2013 года № 451 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2996 от 17 июля 2013 года, опубликовано в газете "Абай елі" от 17-24 июля 2013 года № 26 (242).
Аким района Мусапирбеков Т.