Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 мамырдағы № 290 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480 Заңының 27-бабына сәйкес, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"Аягөз ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 16 ақпандағы № 126 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 12 наурыздағы № 3734 тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2015 жылғы 18 наурызда № 22 (10422) жарияланған);
"Аягөз ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 16 ақпандағы № 127 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 12 наурыздағы № 3736 тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2015 жылғы 21 наурызда № 23, 24 (10423, 10424) жарияланған);
"Аягөз ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 16 ақпандағы № 129 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 12 наурыздағы № 3733 тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2015 жылғы 28 наурызда № 25 (10425) жарияланған);
"Аягөз ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 245 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 3857 тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2015 жылғы 18 сәуірде № 31 (10431) жарияланған);
"Аягөз ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 611 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 08 қазандағы № 4166 тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2015 жылғы 05 желтоқсанда № 70 (10470), 2015 жылғы 12 желтоқсанда № 71 (10471), 2015 жылғы 19 желтоқсанда № 72 (10472), 2015 жылғы 26 желтоқсанда № 73, (10473) жарияланған);
"Аягөз ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 610 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 08 қазандағы № 4168 тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2015 жылғы 28 қарашада № 69 (10469) жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 05 мая 2016 года № 290
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области:
от 16 февраля 2015 года № 126 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 марта 2015 года за № 3734, опубликованное в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 18 марта 2015 года № 22 (10422);
от 16 февраля 2015 года № 127 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 марта 2015 года за № 3736, опубликованное в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 21 марта 2015 года № 23, 24 (10423, 10424);
от 16 февраля 2015 года № 129 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел экономики и финансов Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 марта 2015 года за № 3733, опубликованное в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 28 марта 2015 года № 25 (10425);
от 07 апреля 2015 года № 245 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 апреля 2015 года за № 3857, опубликованное в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 18 апреля 2015 года № 31 (10431);
от 04 сентября 2015 года № 611 "Об утверждении регламента государственного учреждения "Аппарат акима Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 08 октября 2015 года за № 4166, опубликованное в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 05 декабря 2015 года № 70 (10470), 12 декабря 2015 года № 71 (10471), 19 декабря 2015 года № 72 (10472), 26 декабря 2015 года № 73 (10473) ;
от 04 сентября 2015 года № 610 "Об утверждении регламента акимата Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 08 октября 2015 года за № 4168, опубликованное в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 28 ноября 2015 года № 69 (10469);

"Аягөз ауданының ветериария бөлімі мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 18 қарашадағы № 740 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 07 желтоқсандағы № 4264 тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2015 жылғы 19 желтоқсанда № 72 (10472) жарияланған);
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Рғаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Байахметов

от 18 ноября 2015 года № 740 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 декабря 2015 года за № 4264, опубликованное в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 19 декабря 2015 года № 72 (10472);
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района К. Ргаеву.
Аким района Б. Байахметов