"Бесқарағай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 96 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 235 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-бабы 2–тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 – бабына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бесқарағай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 96 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 3910 нөмірмен тіркелген, "Бесқарағай тынысы" газетінде 2015 жылғы 16 мамырда № 40-41 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауданының әкімі Н. Токсеитов

О признании утратившим силу постановления акимата Бескарагайского района от 30 марта 2015 года № 96 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Бескарагайского района"
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 21 июня 2016 года № 235
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бескарагайского района от 30 марта 2015 года № 96 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Бескарагайского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 апреля 2015 года № 3910, опубликованное в газете "Бескарагай тынысы" от 16 мая 2015 года № 40-41).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Бескарагайского района Н.Токсеитов