Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 14 наурыздағы "Зайсан ауданы бойынша "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 121 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 ақпандағы N 64 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 14 наурыздағы "Зайсан ауданы бойынша "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 121 (нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3870 нөмірімен 2015 жылғы 14 сәуірде тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 6 мамырындағы № 37 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күннен бастап қолданысқа енеді.
Аудан әкімі А.Оңдақанов

О признании утратившим силу постановление акимата Зайсанского района "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" по Зайсанскому району" № 121 от14 марта 2015 года
Постановление Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 01 февраля 2016 года N 64
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 пункта 8 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Зайсанского района "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" по Зайсанскому району" № 121 от 14 марта 2015 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3870 от 14 апреля 2015 года, опубликовано за № 37 в районной газете "Достык" от 6 мая 2015 года).
2. Постановление вводится в действие со дня его принятия.
Аким района А.Ондаканов