"Мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 1609 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы N 60 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 1609 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2839 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 4 "Пульс! Зыряновска" және "Көктас таңы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Зырян ауданы әкімі аппаратының басшысы С.С. Винивитинге жүктелсін.
Зырян ауданының әкімі А. Кәрімов

О признании утратившим силу постановления акимата Зыряновского района от 20 декабря 2012 года № 1609 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 16 февраля 2016 года N 60
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Зыряновского района от 20 декабря 2012 года № 1609 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2839, опубликованное в газетах "Пульс! Зыряновска" и "Көктас таңы" 31 января года 2013 года № 4).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Зыряновского района Винивитина С.С.
Аким Зыряновского района А.Каримов