Күршім ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 наурыздағы "Күршім ауданы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 3238 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы N 74 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 наурыздағы "Күршім ауданы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 сәуірде № 3238 болып тіркелген, 2014 жылы 7 мамырда аудандық "Рауан" - "Заря" газеттерінің № 34-35 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р.Умутбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі С.Чукаев

О признании утратившим силу постановление акимата Курчумского района "Об установлении квоты рабочих мест по Курчумскому району" № 3238 от 19 марта 2014 года
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 19 февраля 2016 года № 74
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района за № 3238 от 19 марта 2014 года "Об установлении квоты рабочих мест по Курчумскому району" (зарегистрировано в департаменте Юстиции Восточно-Казахстанской области за № 3238 от 17 апреля 2014 года, опубликовано в районной газете "Рауан" - "Заря" за № 34-34 от 7 мая 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Умутбаевой Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким Курчумского района С.Чукаев