Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің Күршім ауылындағы "Ақтасты" учаскесінде шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Күршім ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 23 ақпандағы N 4 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8 тармақшасына сәйкес, Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 66 ұсынысы негізінде, Күршім ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің Күршім ауылындағы "Ақтасты" учаскесінде ірі қара малға ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізіліп, лейкоз ауруының ошағының жойылуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. 2015 жылғы 22 желтоқсанындағы "Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің Күршім ауылына қарасты "Ақтасты" учаскесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (аудандық Рауан-Заря газетінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 94 нөмірінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4335 12 қаңтар 2016 жылы болып тіркелінген) № 3 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
Күршім ауылдық округінің әкімі С.Дүзбаев

О снятии ограничительных мероприятий на участке "Ақтасты", села Курчум Курчумского сельского округа Курчумского района
Решение акима Курчумского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 23 февраля 2016 года N 4
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курчумского района № 66 от 23 февраля 2016 года, аким Курчумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на участке "Ақтасты", села Курчум Курчумского сельского округа Курчумского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага заболевания лейкоза среди крупного рогатого скота.
2. Решение № 3 от 22 декабря 2015 года "Об установлении ограничительных мероприятий на участке "Ақтасты" села Курчум Курчумского сельского округа Курчумского района" (опубликовано в газетах "Рауан-Заря" 25 ноября 2015 года № 94, зарегистрировано в реестре нормативного правовых актов 12 января 2016 года №4335) отменить.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Курчумского сельского округа С.Дузбаев