2014 жылғы 27 маусымдағы № 652 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 қаңтардағы N 1 қаулысы
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексiнiң 139-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұлан ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2014 жылғы 27 маусымдағы № 652 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" (нормативтік құқықтық акт тіркеу тізілімінде 3416 нөмірімен 2014 жылдың 25 шілдесінде тіркелген, аудандық "Ұлан таңы" газетінің 2014 жылғы 26 тамыздағы № 69 санында жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Қажановқа жүктелсін.
Ұлаң ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Д. Батырбаев

О признании утратившим силу постановление "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" № 652 от 27 июня 2014 года
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 05 января 2016 года N 1
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 3 статьи 8 Закона Республиуи Казахстан от 27 января 2000 года "Об административных процедурах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уланский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Уланского района "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" № 652 от 27 июня 2014 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3416 от 25 июля 2014 года, опубликовано за № 69 в районной газете "Ұлан таңы" от 26 августа 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Уланского района Д. Қажанова.
Исполняющий обязаности
акима Уланского района Д. Батырбаев