Үржар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі N 183 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480 заңының 27-бабына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Үржар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 540 "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 7 желтоқсанда № 4261 тіркелген, "Уақыт тынысы/Пульс времени" газетінде 2015 жылғы 21 желтоқсанда № 160-161 және 2016 жылғы 21 қаңтарда № 10-11 жарияланған);
2) Үржар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 13 "2015 жылға Үржар ауданы халқының нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысы (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 2015 жылғы 10 ақпанда № 3672 болып тiркелген, "Уақыт тынысы/Пульс времени" газетінде 2015 жылғы 23 ақпанда № 29 жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Қ.Сейтқанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Урджарского района
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 20 апреля 2016 года N 183
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах", акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) Постановление акимата Урджарского района от 5 ноября 2015 года № 540 "Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 декабря 2015 года № 4261, опубликованное в газете "Уақыт тынысы/Пульс времени" 21 декабря 2015 года № 160-161 и 21 января 2016 года № 10-11);
2) Постановление акимата Урджарского района от 16 января 2015 года № 13 "Об определении целевых групп населения Урджарского района на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 февраля 2015 года № 3672, опубликовано в газете "Уакыт тынысы/ Пульс времени" 23 февраля 2015 года № 29).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Урджарского района Қ.Сейтканов