Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" № 452 қаулысының күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 30 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" және "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңын басшылыққа алып, ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2014 жылдың 19 желтоқсандағы "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" №452 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3773 тіркелген, 2015 жылғы 16 ақпандағы "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды алу аудан әкімі аппаратының бас маман-заңгері А.Тасжановаға тапсырылсын.
3. Қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы А.Берденовке жүктелсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Н.Құтхожин

Об утрате силы постановления акимата района от 19 декабря 2014 года № 452 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 21 января 2016 года № 30
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЯЕТ:
1. Постановление акимата района от 19 декабря 2014 года № 452 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3773, опубликованное 16 февраля 2015 года в газете "Ауыл айнасы") считать утратившим силу.
2. Поручить главному специалисту-юристу аппарата акима района А.Тасжановой о принятии необходимых мер возникших из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппаратом акима района А.Берденова.
Исполняющий обязанности
акима района
Н.Кутхожин