Тасқала ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 253 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тасқала ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі С.Әлиев
Тасқала ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 253 қаулысына
қосымша
Күші жойылды деп танылған Тасқала ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізбесі
1. Тасқала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 299 "2016 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4180 тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсанда "Екпін" газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Тасқала ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 9 "Тасқала ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4252 тіркелген, 2016 жылғы 12 ақпанда "Екпін" газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Тасқала ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 26 "Тасқала ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4286 тіркелген, 2016 жылғы 8 сәуірде "Екпін" газетінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Таскалинского района
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2016 года № 253
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Таскалинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
Аким района С.Алиев
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 29 сентября 2016 года № 253
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Таскалинского района
1. Постановление акимата Таскалинского района от 24 ноября 2015 года № 299 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4180, опубликованное 25 декабря 2015 года в газете "Екпін");
2. Постановление акимата Таскалинского района от 21 января 2016 года № 9 "Об организации и финансировании общественных работ по Таскалинскому району на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4252, опубликованное 12 февраля 2016 года в газете "Екпін");
3. Постановление акимата Таскалинского района от 3 февраля 2016 года № 26 "Об утверждении регламента акимата Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4286, опубликованное 8 апреля 2016 года в газете "Екпін").