"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің аумақтық бөлімшелерінің құрылтай құжаттарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2017 жылғы 06 сәуірдегі № 2-НҚ бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 25 маусымдағы № 135-НҚ бұйрығы
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрлiктерінің кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысына сәйкес және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Жауапты хатшысының 2017 жылғы 6 наурыздағы № 56 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті (бұдан әрі – Комитет) туралы ереженің 19-тармағының 5) тармақшасы негізінде БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің аумақтық бөлімшелерінің құрылтай құжаттарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2017 жылғы 06 сәуірдегі № 2-НҚ бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Комитеттің Заң қызметі басқармасы Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық бекітілген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қағаз тасығыштағы және электрондық нысандағы көшірмелерін қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға Ж. Бекшин

О признании утратившим силу приказа исполняющего обязанности Председателя Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 06 апреля 2017 года № 2-ОД "О внесении изменений в учредительные документы территориальных подразделений Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 июня 2018 года № 135-ОД
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан" и на основании подпункта 5) пункта 19 Положения о Комитете охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - Комитет), утвержденного приказом Ответственного секретаря Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 6 марта 2017 года № 56, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ приказа Председателя Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 06 апреля 2017 года № 2-ОД "О внесении изменений в учредительные документы территориальных подразделений Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
2. Управлению юридической службы Комитета в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня утверждения настоящего приказа направление его копии на бумажном носителе и в электронном форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Ж. Бекшин