Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларын жою туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 1363 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулылары жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қызылорда облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы М.Н. Делмұхановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2019 жылғы 8 сәуірдегі
№ 1363 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің жойылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жер қойнауын пайдалану саласындағы жұмыс тобы туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қазандағы № 609 қаулысы;
2. "Қызылорда облысының әкімдігі жанынан діни бірлестіктермен байланыстар жөніндегі кеңесті құру туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы № 480 қаулысы;
3. 2018 жылдың наурыз-маусымында және қыркүйек-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 1065 қаулысы.

Об отмене некоторых постановлений акимата Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 8 апреля 2019 года № 1363
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить некоторые постановления акимата Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Кызылодинской области" Дельмуханова М.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Кызылординской области К. Кошербаев
Приложение к постановлению
акима Кызылординской области
от " 08 " апреля 2019года № 1363
Перечень отменяемых некоторых постановлений акимата Кызылординской области
1. Постановление акимата Кызылординской области от 30 октября 2012 года № 609 "О рабочей группе в сфере недропользования".
2. Постановление Акимата Кызылординской области от 7 июня 2016 года № 480 "О создании совета по связям с религиозными объединениями при акимате Кызылординской области"
3. Постановление Акимата Кызылординской области от 6 марта 2018 года № 1065 "Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в марте-июне и сентябре-декабре 2018 года".