Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 7 тамыздағы № 64 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 237/ке-ка бұйрығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 1 сәуірдегі № 2922 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті туралы ереженің 16-тармағы 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Түркістан облысы бойынша департментінің штатына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 207 қбп-қа бұйрығына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 7 тамыздағы № 64 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Түркістан облысы бойынша департаменті туралы ереженің:
7-тармағының:
2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Кентау қалалық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Кентау қаласы, Ашысай, Хантағы, Байылдыр, Қарнақ ауылдық округтері;";
12) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"12) Шардара аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Шардара ауданы;";
мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) Сауран аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Шорнақ, Шаға, Жаңа Иқан, Ескі Иқан, Үш-Қайық, Яссы, Оранғай, Қарашық, Жүйнек, Бабай-Қорған, Жібек Жолы, Майдантал ауылдық округтері.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің заңды мекенжайы: 160000, Қазақстан Республикасы, Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Ерубаев көшесі, 279.".
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Түркістан облысы бойынша департаменті заңмен белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін жіберсін;

О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 7 августа 2018 года № 64 "Об утверждении положений о территориальных органах Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 14 апреля 2021 года № 237/ке-ка
В соответствии с подпунктом 3) пункта 16 Положения о Комитете национальной безопасности Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1996 года № 2922, и произведенными организационно-штатными изменениями, утвержденными приказом Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 1 апреля 2021 года № 207дсп-па "О внесении изменений в штат Департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 7 августа 2018 года № 64 "Об утверждении положений о территориальных органах Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области, утвержденном указанным приказом:
в пункте 7:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) Кентауский городской отдел. Зона обслуживания – город Кентау, сельские округа Ачисай, Хантаги, Байылдыр, Карнак;";
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) Шардаринское районное отделение. Зона обслуживания – Шардаринский район;";
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) Сауранский районный отдел. Зона обслуживания – Шорнак, сельские округа Шага, Жана Икан, Ески Икан, Ушкайык, Иассы, Орангай, Карашык, Жуйнек, Бабайкорган, Жибек Жолы, Майдантал.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: 161200, Республика Казахстан, Туркестанская область, город Туркестан, улица Ерубаева, 279.".
2. Департаменту Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области в установленном законодательством порядке:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего приказа направить его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы бұйрықтың 1-тармағында көрсетілген өзгерістер мен толықтырулар туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің тиісті аумақтық органдарын бір айлық мерзім ішінде хабардар етсін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсында орналастырсын;
4) екі ай мерзімі ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалғаны жөнінде ақпараттандырсын.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы ұлттық қауіпсіздік
генерал-лейтенанты
К. Мәсімов

2) в месячный срок известить соответствующие территориальные органы Министерства юстиции Республики Казахстан о внесенных изменениях, указанных в пункте 1 настоящего приказа;
3) разместить настоящий приказ на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан после его официального опубликования;
4) в двухмесячный срок информировать Юридический департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных в подпунктах 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
генерал-лейтенант
национальной безопасности
К. Масимов