"2021-2023 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 418-73/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 85-14/1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 418-73/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7996 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 182790,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 87863,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 400,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94526,0 мың теңге;
2) шығындар – 201982,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19192,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 19192,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 418-73/1 "О бюджете поселка Тасбугет на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2021 года № 85-14/1. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 418-73/1 "О бюджете поселка Тасбугет на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7996) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Тасбугет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 182790,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 87863,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 400,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94526,0 тысяч тенге;
2) расходы – 201982,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19192,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19192,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;