Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/75 "Қарақия ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 тамыздағы № 7/52 шешімі. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 8/74 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 29.10.2021 № 8/74 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/75 "Қарақия ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережені бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3252 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген "Қарақия ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы" Ереженің 13-тармағының үшінші бөлігі мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Қосымша бетшенің айқара ашылатын бетінің сол жағына ұлттық оюмен өрнектелген Қарақия ауданының рәмізі орналасады.", орыс тілінде мәтіні өзгермейді.
2. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарақия аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Қалаубай

О внесении изменения в решение Каракиянского районного маслихата от 9 декабря 2016 года № 6/75 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Каракиянского района"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 24 августа 2021 года № 7/52. Отменен решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 29 октября 2021 года № 8/74
Сноска. Отменен решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 29.10.2021 № 8/74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Каракиянского района" от 9 декабря 2016 года № 6/75 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3252) следующее изменение:
часть третья пункта 13 Положения о награждении Почетной грамотой Каракиянского района, утвержденного вышеуказанным решением на казахском языке внесено изменение, текст на русском языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каракиянского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж.Калаубай