Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 25 мамырдағы № 973 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша коммуналдық, инженерлік, электр және басқа да желілер мен тораптарды жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған сәттен бастап күшіне енеді.
Әкім Қ. Ахметов
Әкімдіктің қаулысына
қосымша
1. 2.18 жылу камерасынан 6.15 жылу камерасына дейін Қостанай қаласы, Абай даңғылы бойындағы мекенжайында орналасқан "№ 9 жылу магистралі" жалпы алаңы 0,8839 гектар;
2. 17.01 жылу камерасынан 17.04 ауа торабының жылу камерасына дейін Қостанай қаласы, Чехов көшесі бойындағы мекенжайында орналасқан "№ 17 жылу магистралі", жалпы алаңы 0,6024 гектар;
3. 2.01 жылу камерасынан 2.11 жылу камерасына дейін Қостанай қаласы, Тәуелсіздік даңғылы бойындағы мекенжайында орналасқан "№ 2 жылу магистралі", жалпы алаңы 1,5632 гектар;
4. Қостанай қаласы, Генерал Арыстанбеков көшесінен Чкалов көшесіне дейін Абай даңғылы бойындағы мекенжайында орналасқан "№ 14 жылу магистралі", жалпы алаңы 0,8881 гектар;
5. 14.11 жылу камерасынан 14.08 жылу камерасына дейін Қостанай қаласы, Чкалов көшесінен сорғыға дейін Абай даңғылы бойындағы мекенжайында орналасқан "№ 14 жылу магистралі", жалпы алаңы 0,7527 гектар;
6. 2.08 жылу камерасынан 5.05 жылу камерасына дейін Қостанай қаласы, Летунов көшесі бойындағы мекенжайында орналасқан "№ 5 жылу магистралі", жалпы алаңы 0,4107 гектар;
7. 2.11 жылу камерасынан 7.13 жылу камерасына дейін Қостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі бойындағы мекенжайында орналасқан "№ 7 жылу магистралі", жалпы алаңы 0,6165 гектар;
8. 2.17 А жылу камерасынан 11.04 жылу камерасына дейін Қостанай қаласы, Қасымқанов көшесі бойындағы мекенжайында орналасқан "№ 10 жылу магистралі", жалпы алаңы 0,3555 гектар.

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 25 мая 2021 года № 973
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному коммунальному предприятию "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей на земельные участки по объектам согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента его подписания.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
1. "Тепломагистраль № 9", расположенный по адресу: город Костанай, по проспекту Абая от тепловой камеры 2.18 до тепловой камеры 6.15, общей площадью 0,8839 гектар;
2. "Тепломагистраль № 17", расположенный по адресу: город Костанай, по улице Чехова от тепловой камеры 17.01 до тепловой камеры воздушного узла 17.04, общей площадью 0,6024 гектар;
3. "Тепломагистраль № 2", расположенный по адресу" город Костанай, по проспекту Тәуелсіздік от тепловой камеры 2.01 до тепловой камеры 2.11, общей площадью 1,5632 гектар;
4. "Тепломагистраль № 14", расположенный по адресу: город Костанай, от улицы Генерала Арыстанбекова до улицы Чкалова по проспекту Абая, общей площадью 0,8881 гектар;
5. "Тепломагистраль № 14", расположенный по адресу: город Костанай, от улицы Чкалова до насосной по проспекту Абая от тепловой камеры 14.11 до тепловой камеры 14.08, общей площадью 0,7527 гектар;
6. "Тепломагистраль № 5", расположенный по адресу: город Костанай, по улице Летунова от тепловой камеры 2.08 до тепловой камеры 5.05, общей площадью 0,4107 гектар;
7. "Тепломагистраль № 7", расположенный по адресу: город Костанай, по улице Баймагамбетова от тепловой камеры 2.11 до тепловой камеры 7.13, общей площадью 0,6165 гектар;
8. "Тепломагистраль № 10", расположенный по адресу: город Костанай, по улице Касымханова от тепловой камеры 2.17 А до тепловой камеры 11.04, общей площадью 0,3555 гектар.