"Silk Road Mining Corporaition" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 17 қарашадағы № 191 қаулысы. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 19 қаңтардағы № 6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 19.01.2024 № 6 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17, 69 және 71-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Silk Road Mining Corporaition" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен пайдалы қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін, Амангелді ауданы Тасты ауылдық округі аумағында орналасқан жалпы алаңы 657,6957 гектар жер учаскесіне жер пайдаланушылардан алып қоймай, 2026 жылдың 2 қарашасына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Амангелді ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі Т. Карбозов

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Silk Road Mining Corporaition"
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 17 ноября 2021 года № 191. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 19 января 2024 года № 6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 19.01.2024 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 17, 69 и 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельные участки расположенный на территории Тастинского сельского округа Амангельдинского района общей площадью 657,6957 гектаров без изъятия у землепользователей, для проведения операций по разведке полезных ископаемых товариществом с ограниченной ответственностью "Silk Road Mining Corporaition" сроком до 26 мая 2026 года.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Амангельдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района Т. Карбозов