Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 101 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Пригородный ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 193 160,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 775,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 88,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 189 297,9 мың теңге;
2) шығындар – 195 055,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 894,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 894,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 10.08.2022 № 182 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен Пригородный ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 21 789,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Пригородный ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған Пригородный ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 2022 жылға арналған азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
4-1. Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2022 жылға арналған бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 10.08.2022 № 182 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 декабря 2021 года № 101. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Пригородное на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 193 160,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 775,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 88,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 189 297,9 тысяч тенге;
2) затраты – 195 055,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 894,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 894,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 10.08.2022 № 182 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Пригородное на 2022 год, предусмотрен в сумме 21 789,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Пригородное в районный бюджет на 2022 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе на:
1) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий на 2022 год.
4-1. Учесть, что в бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе на:
1) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 10.08.2022 № 182 (вводится в действие с 01.01.2022).

4-2. Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2022 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Жітіқара ауданы Пригородный ауылының көшесін жарықтандыруды монтаждауға;
2) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Автомобилистов көшесін орташа жөндеуге;
3) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Алтынсарина көшесін орташа жөндеуге;
4) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Дачная көшесін орташа жөндеуге;
5) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Дорожная көшесін орташа жөндеуге;
6) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Баймагамбетова көшесін орташа жөндеуге;
7) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Вокзальная көшесін орташа жөндеуге;
8) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Достоевский көшесін орташа жөндеуге;
9) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Станционная көшесін орташа жөндеуге;
10) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Степная көшесін орташа жөндеуге.
Ескерту. Шешім 4-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 10.08.2022 № 182 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022 жылға арналған Пригородный ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) елді мекеннің санитариясын қамтамасыз етуге;

4-2. Учесть, что в бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) монтаж уличного освещения села Пригородное Житикаринского района;
2) средний ремонт улицы Автомобилистов в селе Пригородное Житикаринского района;
3) средний ремонт улицы Алтынсарина в селе Пригородное Житикаринского района;
4) средний ремонт улицы Дачная в селе Пригородное Житикаринского района;
5) средний ремонт улицы Дорожная в селе Пригородное Житикаринского района;
6) средний ремонт улицы Баймагамбетова в селе Пригородное Житикаринского района;
7) средний ремонт улицы Вокзальная в селе Пригородное Житикаринского района;
8) средний ремонт улицы Достоевского в селе Пригородное Житикаринского района;
9) средний ремонт улицы Станционная в селе Пригородное Житикаринского района;
10) средний ремонт улицы Степная в селе Пригородное Житикаринского района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 10.08.2022 № 182 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) обеспечение санитарии населенного пункта;

3) кентішілік жолдарды орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеу.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.03.2022 № 144 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Кезекті қаржы жылына арналған Пригородный ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
7. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың

3) разработка технической документации на средний ремонт внутрипоселковых дорог.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.03.2022 № 144 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Пригородное, не подлежащих секвестру не установлен.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата