Әкімнің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 4 "Таран ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Әйет ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 қазандағы № 11 шешімі
Әйет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әкімнің "Таран ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атаулар беру туралы" 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 4 шешіміне, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-96 болып тіркелген, мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбында, кіріспесінде және барлық мәтін бойынша "Таран ауылдық округі", "Таран ауылдық округінің" сөз тіркестері "Әйет ауылдық округі", "Әйет ауылдық округінің" деп ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларының жоғары оң жақ бұрышында "Таран ауылдық округі" сөз тіркесі "Әйет ауылдық округі" деп ауыстырылсын.
2. "Әйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі.
Әйет ауылдық округінің әкімі А. Б. Бердалинов

О внесении изменений в решение акима от 3 сентября 2009 года № 4 "О присвоении наименования составным частям населенных пунктов Тарановского сельского округа"
Решение акима сельского округа Әйет района Беимбета Майлина Костанайской области от 21 октября 2021 года № 11
Аким сельского округа Әйет РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима "О присвоении наименования составным частям населенных пунктов Тарановского сельского округа" от 3 сентября 2009 года № 4, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-96, следующие изменения:
в заголовке, преамбуле и по всему тексту указанного решения словосочетание "Тарановского сельского округа" заменить на "сельского округа Әйет";
в правом верхнем углу приложений 1, 2, 3, 4 к указанному решению словосочетание "Тарановского сельского округа" заменить на "сельского округа Әйет".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Әйет" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Әйет Бердалинов А. Б.