"ATLAS & Co" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен геологиялық барлау жұмыстарын жүргізу үшін (қатты пайдалы қазбаларды барлауға) жер учаскесiне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Павлодар облысы Май ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 209/8 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 14-1, 69, 71-1 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ATLAS & Co" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен геологиялық барлау жұмыстарын жүргізу үшін (қатты пайдалы қазбаларды барлауға), Семей сынақ ядролық полигонының аумағында орналасқан жер учаскесіне меншік иелерінен және жер пайдаланушылардан жер учаскесін алып қоймай, 6 (алты) жыл мерзімге осы қаулының қосымшасына сәйкес қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Май ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы нормативтік құқықтық актіні ресми жарияланғаннан кейін Май ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Аудан әкімі М. Ақтаев
Май ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "27 " тамыздағы

Об установлении публичного сервитута на земельный участок для проведения геологоразведочных работ (на разведку твердых полезных ископаемых), товариществом с ограниченной ответственностью "ATLAS & Co"
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 27 августа 2021 года № 209/8
В соответствии с статьями 14-1, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок расположенный на территории Семипалатинского испытательного ядерного полигона сроком на 6 (шесть) лет, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей, для проведения геологоразведочных работ (на разведку твердых полезных ископаемых) товариществом с ограниченной ответственностью "ATLAS & Co" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Майского района" в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего нормативного правового акта на интернет-ресурсе акимата Майского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
Аким района М. Актаев
Приложение
к постановлению акимата
Майского района
от "27" августа 2021 года