Кейбір мемлекеттік мекемелерді қайта ұйымдастыру туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 13 қыркүйектегі № 210 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің 45, 46-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 130-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысы Ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Мекеме) оған "Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесін қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Мекеме туралы ереже бекітілсін.
3. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес өткізу актісі бекітілсін.
4. Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасының "Атырау қаласының Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің атауы "Атырау облысы Ішкі саясат басқармасының "Атырау қаласының Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Орталық) болып өзгертілсін және әділет органдарында қайта тіркеуден өткізілсін.
5. "Атырау облысы Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен Орталықтың жарғысын бекітуге және өзгерістер мен толықтырулар енгізуге өкілеттік берілсін.
6. Мекеменің келесі құрылымы бекітілсін:
1) басшы;
2) басшының орынбасары;
3) Қазақстан халқы Ассамблеясы Хатшылығының меңгерушісі;
4) қаржы және құқықтық қамтамасыз ету бөлімі;
5) ақпараттық саясат және бұқаралық ақпарат құралдары мониторингі бөлімі;
6) қоғамдық-саяси жұмыс бөлімі;
7) талдау және мониторинг бөлімі;
8) этносаралық қатынастар мәселелері жөніндегі бөлім;
9) ақпараттық-талдамалық жұмыс бөлімі;
10) жастар және әлеуметтік бастамаларды қолдау бөлімі.
7. Осы қаулының 3-косымшасына сәйкес облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылсын.
8. "Атырау облысы Ішкі саясат басқармасы" және "Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемелері заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды алсын.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Б.Қ. Хаменоваға жүктелсін.
10. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Облыс әкімі М. Досмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің
2021 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 210 қаулысына 1-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2021 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 210 қаулысымен бекітілген
"Атырау облысы Ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ЕРЕЖЕ

О реорганизации некоторых государственных учреждений
Постановление акимата Атырауской области от 13 сентября 2021 года № 210
В соответствии со статьями 45, 46 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 130 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственное учреждение "Управление внутренней политики Атырауской области" (далее - Учреждение) путем присоединения к нему государственного учреждения "Управление по вопросам молодежной политики Атырауской области".
2. Утвердить Положение об Учреждении согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
3. Утвердить передаточный акт согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
4. Изменить наименование коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр города Атырау" Управления по вопросам молодежной политики Атырауской области в коммунальное государственное учреждение "Молодежный ресурсный центр города Атырау" Управления внутренней политики Атырауской области" (далее - Центр) и провести перерегистрацию в органах юстиции.
5. Уполномочить государственное учреждение "Управление финансов Атырауской области" в установленном законодательством порядке утверждать устав Центра и вносить в него изменения и дополнения.
6. Утвердить следующую структуру Учреждения:
1) руководитель;
2) заместитель руководителя;
3) Заведующий Секретариатом Ассамблеи народа Казахстана;
4) отдел финансов и правового обеспечения;
5) отдел информационной политики и мониторинга средств массовой информации;
6) отдел общественно-политической работы;
7) отдел анализа и мониторинга;
8) отдел по вопросам межэтнических отношений;
9) отдел информационно-аналитической работы;
10) отдел по поддержке молодежи и социальных инициатив.
7. Отменить некоторые постановления акимата области согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
8. Государственным учреждениям "Управление внутренней политики Атырауской области" и "Управление по вопросам молодежной политики Атырауской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Хаменову Б.К.
10. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Аким области Досмухамбетов М.
Приложение 1
к постановлению акимата Атырауской области
от 13 сентября 2021 года № 210
Утвержден
постановлением акимата Атырауской области
от 13 сентября 2021 года № 210
ПОЛОЖЕНИЕ о государственном учреждении "Управление внутренней политики Атырауской области"

1. Жалпы ережелер
1. "Атырау облысы Ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма) ішкі саясат саласында басшылықты жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының мемлекеттік органы болып табылады.
2. Басқарма өз қызметін Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің актілеріне, өзге де нормативтік құқықтық актілеріне, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
3. Басқарма мемлекеттік мекеменің ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, оның рәміздері мен айырым белгілері (бар болса), Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы бейнеленген мөрлері және атауы қазақ және орыс тілдерінде жазылған мөртабандары, белгіленген үлгідегі бланкілері, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қазынашылық органдарында шоттары бар.
4. Басқарма азаматтық-құқықтық қатынастарды өз атынан жасайды.
5. Басқарма Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес уәкілеттік берілген жағдайда ол мемлекеттің атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқылы.
6. Басқарма өз құзыретінің мәселелері бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Басқарма басшысының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.
7. Басқарманың құрылымы мен штат санының лимиті Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес бекітіледі.
8. Басқарманың орналасқан жері: 060010, Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77 үй.
9. Осы ереже Басқарманың құрылтай құжаты болып табылады.
10. Басқарманың қызметін қаржыландыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес республикалық және жергілікті бюджеттерден, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) жүзеге асырылады.
11. Басқармаға кәсіпкерлік субъектілерімен өкілеттіктері болып табылатын міндеттерді Басқарманың орындау тұрғысынан шарттық қарым-қатынас жасауға тыйым салынады.
Егер Басқармаға заңнамалық актілермен кіріс әкелетін қызметті жүзеге асыру құқығы берілсе, онда алынған кіріс, егер Қазақстан Республикасының заңнамасында өзгеше белгіленбесе, мемлекеттік бюджетке жіберіледі.
2. Басқарманың мақсаттары мен өкілеттіктері
12. Мақсаттары:
1) өңірлік бұқаралық ақпарат құралдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты іске асыру;
2) мемлекеттік органдардың, ұйымдардың және азаматтық қоғам институттарының этносаралық қатынастар саласындағы тиімді өзара іс-қимылын қамтамасыз ету, қоғамдық келісім мен жалпыұлттық бірлікті одан әрі нығайту үшін қолайлы жағдайлар жасау;

1. Общие положения
1. Государственное учреждение "Управление внутренней политики Атырауской области" (далее - Управление) является государственным органом Республики Казахстан, осуществляющим руководство в сфере внутренней политики.
2. Управление осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
3. Управление является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет символы и знаки отличия (при их наличии), печати с изображением Государственного Герба Республики Казахстан и штампы со своим наименованием на казахском и русском языках, бланки установленного образца, счета в органах казначейства в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
4. Управление вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
5. Управление имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
6. Управление по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами руководителя Управления и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
7. Структура и лимит штатной численности Управления утверждаются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
8. Местонахождение Управления: 060010, Республика Казахстан, Атырауская область, город Атырау, улица Айтеке би, 77.
9. Настоящее положение является учредительным документом Управления.
10. Финансирование деятельности Управления осуществляется из республиканского и местных бюджетов, бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
11. Управлению запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся полномочиями Управления.
Если Управлению законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то полученные доходы направляются в государственный бюджет, если иное не установлено законодательством Республики Казахстан.
2. Задачи и полномочия Управления
12. Задачи:
1) реализация государственной информационной политики через региональные средства массовой информации;
2) обеспечение эффективного взаимодействия государственных органов, организаций и институтов гражданского общества в сфере межэтнических отношений, создание благоприятных условий для дальнейшего укрепления общественного согласия и общенационального единства;

3) Қазақстан халқының бірлігін нығайту;
4) Ассамблеяның мақсаты мен міндеттеріне қол жеткізу үшін этномәдени және өзге де қоғамдық бірлестіктердің күш-жігерін біріктіруді қамтамасыз ету;
5) Қазақстан халқының дәстүрлерін, тілдері мен мәдениетін сақтау және дамыту;
6) мемлекеттік жастар саясатын іске асыру;
13. Өкілеттіктері:
1) құқықтары:
өз құзыреті шегінде орындалуға міндетті құқықтық актілер қабылдауға;
тиісті ұйымдардан, мемлекеттік органдардан, кәсіпорындардан және басқалардан ақпараттар мен құжаттарды сұратуға және алуға;
уәкілетті органмен келісім бойынша шығармашылық қызметтің түрлі салаларында республикалық конкурстар мен фестивальдер өткізуді ұйымдастыруға құқылы;
қолданыстағы заңнамалық актілерде және осы Ереженің функцияларында көзделген басқа да құқықтарды жүзеге асыруға құқығы бар.
2) міндеттері:
Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңнамасын сақтау;
Басқармаға жүктелген функциялардың жүзеге асырылуын қамтамасыз ету;
Басқармаға келіп түскен шағымдар мен өтініштерді қарау;
Қазақстан Республикасының заңнамасымен қарастырылған өзге де міндеттер.
14. Функциялары:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен өңірлік деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты қалыптастырады, орналастырады және оның жүзеге асырылуын бақылайды;
2) өңірлік деңгейде бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың үлгілік әдістемесі негізінде өңірлік деңгейде бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін әзірлейді;
3) мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыруды, іске асыруды, іске асыру мониторингін және осы тапсырыстың нәтижелерін бағалауды жүзеге асырады;
4) уәкілетті органға мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстың іске асырылуы жөніндегі ақпаратты ұсынады;
5) мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстың жоспарланатын және іске асырылатын тақырыптары мен мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстың нәтижелерін бағалауды облыстық әкімдіктің интернет-ресурстарында орналастырады;
6) мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты жүзеге асыратын үкіметтік емес ұйымдарға ақпараттық, консультациялық, әдістемелік қолдау көрсетеді;
7) Қазақстан Республикасы тиісті әкімшілік-аумақтық бірлігінің аумағында қызметін жүзеге асыратын үкіметтік емес ұйымдар туралы мәліметтерді жинайды, қорытады және уәкілетті органға ұсынады;
8) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес оператор арқылы гранттар береді;

3) укрепление единства народа Казахстана;
4) обеспечение интеграции усилий этнокультурных и иных общественных объединений для достижения цели и задач Ассамблеи;
5) сохранение и развитие традиций, языков и культуры народа Казахстана;
6) реализация государственной молодежной политики;
13. Полномочия:
1) права:
принимать обязательные для исполнения правовые акты в пределах своей компетенции;
запрашивать и получать информацию, документы от соответствующих организаций, государственных органов, предприятий и других;
организовывать проведение республиканских конкурсов и фестивалей в различных сферах творческой деятельности по согласованию с уполномоченным органом;
осуществлять иные права, предусмотренные действующими законодательными актами и функцией настоящего Положения;
2) обязанности:
соблюдать Конституцию и законодательство Республики Казахстан;
обеспечить реализацию возложенных на Управление функций;
рассматривать жалобы и обращения, поступившие в Управление;
иные обязанности, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
14. Функции:
1) формирует, размещает и контролирует осуществление государственного заказа по проведению государственной информационной политики на региональном уровне в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
2) разрабатывает методику определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на региональном уровне, на основе типовой методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на региональном уровне;
3) осуществляет формирование, реализацию, мониторинг реализации и оценку результатов государственного социального заказа;
4) предоставляет информацию по реализации государственного социального заказа в уполномоченный орган;
5) размещает на интернет-ресурсах акимата области планируемые и реализуемые темы государственного социального заказа и оценку результатов государственного социального заказа;
6) оказывает информационную, консультативную, методическую поддержку неправительственным организациям, осуществляющим государственный социальный заказ;
7) собирает, обобщает и представляет в уполномоченный орган сведения о неправительственных организациях, осуществляющих деятельность на территории соответствующей административно-территориальной единицы Республики Казахстан;
8) предоставляет гранты через оператора в соответствии с законодательством Республики Казахстан;

9) жергілікті мемлекеттік басқару мүддесінде Қазақстан Республикасының заңнамасымен жергілікті атқарушы органдарға жүктелген үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл жөніндегі өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады;
10) бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушылар мен оларға қатысушыларға бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу жөнінде қолданылып жатқан шаралар туралы ақпарат береді;
11) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 20 қазандағы "Қазақстан халқы Ассамблеясы туралы" Заңының 14-бабына сәйкес Атырау облысы Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін ұйымдастырады;
12) өзекті проблемаларды анықтау және шешу, мемлекеттік жастар саясатын іске асырудың тиімділігін арттыру үшін мониторинг жүргізуді және жастардың қажеттіліктерін бағалауды қамтамасыз етеді;
13) жастарды жұмыспен қамту және жұмысқа орналастыру саясатын іске асыруды қамтамасыз етеді, еңбек нарығының және жас мамандарды жұмысқа орналастыру практикасының мониторингін ұйымдастырады;
14) жастардың волонтерлік қызметін және жастардың өзін-өзі басқаруын дамытуға жәрдемдеседі;
15) жастар ресурстық орталықтарының қызметін қамтамасыз етеді және үйлестіреді;
16) өңірлік жастар форумын өткізуді қамтамасыз етеді;
17) қазақстандық патриотизмді, конфессияаралық келісім мен этносаралық тағаттылықты нығайту жөнінде шаралар қолданады;
18) Қазақстан Республикасы мемлекеттік рәміздерінің тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында пайдаланылуын (тігілуін, орналастырылуын) бақылауды жүзеге асырады;
19) Қазақстан Республикасының заңнамасымен жергілікті атқарушы органдарға жүктелетін, жергілікті мемлекеттік басқару мүдделерінде өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
3. Басқарма басшысының мәртебесі, өкілеттіктері
15. Басқарманы басқаруды басшы жүзеге асырады, ол Басқармаға жүктелген міндеттердің орындалуына және оның өз өкілеттіктерін жүзеге асыруына дербес жауапты болады.
16. Басқарманың басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес лауазымға тағайындалады және лауазымнан босатылады.
17. Басқарма басшысының Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес лауазымға тағайындалатын және лауазымнан босатылатын орынбасарлары болады.
18. Басқарма басшысының өкілеттіктері:
1) Басқарманың жұмысына басшылық жасайды және оған жүктелген міндеттердің орындалуын қамтамасыз етеді;
2) мемлекеттік органдар мен басқа да ұйымдарда Басқарманың мүддесін білдіреді;
3) өзінің орынбасарлары мен Басқарма қызметкерлерінің міндеттері мен өкілеттіктерін анықтайды;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Басқарманың қызметкерлерін қызметке тағайындайды және қызметтен босатады;

9) осуществляет в интересах местного государственного управления иные полномочия по взаимодействию с неправительственными организациями, возложенные на местные исполнительные органы законодательством Республики Казахстан.
10) предоставляет информацию о принимаемых мерах по организации и проведению мирных собраний организаторам и участникам мирных собраний;
11) в соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 20 октября 2008 года "Об Ассамблее народа Казахстана" организует деятельность Ассамблеи народа Казахстана Атырауской области;
12) обеспечивает проведение мониторинга и оценки потребностей молодежи для выявления и решения актуальных проблем, повышения эффективности реализации государственной молодежной политики;
13) обеспечивает реализацию политики занятости и трудоустройства молодежи, организует мониторинг рынка труда и практики трудоустройства молодых специалистов;
14) содействует развитию волонтерской деятельности молодежи и молодежного самоуправления;
15) обеспечивает и координирует деятельность молодежных ресурсных центров;
16) обеспечивает проведение регионального форума молодежи;
17) принимает меры по укреплению казахстанского патриотизма, межконфессионального согласия и межэтнической толерантности;
18) осуществляет контроль за использованием (установлением, размещением) государственных символов Республики Казахстан на территории соответствующей административно-территориальной единицы;
19) осуществляет в интересах местного государственного управления иные полномочия, возлагаемые на местные исполнительные органы законодательством Республики Казахстан.
3. Статус, полномочия руководителя Управления
15. Руководство Управлением осуществляется руководителем, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Управление задач и осуществление им своих полномочий.
16. Руководитель Управления назначается и освобождается от должности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
17. Руководитель Управления имеет заместителя, который назначается на должность и освобождаются от должности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
18. Полномочия руководителя Управления:
1) руководит деятельностью Управления и обеспечивает выполнение возложенных на него задач;
2) представляет интересы Управления в государственных органах и других организациях;
3) определяет обязанности и полномочия своего заместителя и работников Управления;
4) в соответствии с законодательством Республики Казахстан назначает на должность и освобождает от должности работников Управления;

5) Басқарманың құрылымдық бөлімшелері туралы ережелерді бекітеді;
6) заңнамада белгіленген тәртіппен Басқарма қызметкерлерін көтермелейді және оларға тәртіптік жазалар қолданады;
7) Басқармада сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жасауға бағытталған тиісті шараларды қабылдайды және сыбайлас жемқорлыққа қарсы шаралардың қабылдануы үшін дербес жауапты болады;
8) өз құзыреті шегінде бұйрықтар шығарып, өзінің құзыретіне жататын басқа да мәселелер бойынша шешімдер қабылдайды;
9) Заңнамаға сәйкес Басқарма мемлекеттік басқару органы болып табылатын мемлекеттік мекемелер мен кәсіпорындардың басшыларын қызметке тағайындайды және қызметтен босатады.
Басқарма басшысы болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес оны алмастыратын тұлға жүзеге асырады.
19. Басшы өз орынбасарының өкілеттігін қолданыстағы заңнамаға сәйкес айқындайды.
4. Басқарманың мүлкі
20. Басқарма заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі болуы мүмкін.
Басқарма мүлкі оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді қоса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі өзіне бекітіліп берілген, өзінің балансында тұрған мүлікті иелену, пайдалану және оған билік ету құқығын Қазақстан Республикасының атынан дербес жүзеге асырады.
21. Басқармаға бекітілген мүлік коммуналдық меншікке жатады.
22. Егер заңнамада өзгеше көзделмесе, Басқарма өзіне бекітілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне берілген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті өз бетімен иеліктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсілмен билік етуге құқығы жоқ.
5. Басқарманы қайта ұйымдастыру және тарату
23. Басқарманы қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
Басқарманың қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. "Атырау облысы Ішкі саясат басқармасының Азаматтық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2. Атырау облысы Ішкі саясат басқармасының "Қоғамдық келісім" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
3. Атырау облысы Ішкі саясат басқармасының "Атырау қаласының Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Басқарманың қарамағындағы серіктестіктердің тізбесі
1. "Атырау - Ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

5) утверждает положения о структурных подразделениях Управления;
6) в установленном законодательстве порядке поощряет и налагает дисциплинарные взыскания на сотрудников Управления;
7) принимает необходимые меры, направленные на противодействие коррупции в Управлении и несет персональную ответственность за принятие антикоррупционных мер;
8) в пределах своей компетенции издает приказы, принимает решения по другим вопросам, относящимся к его компетенции;
9) в соответствии с законодательством назначает, а также освобождает руководителей государственных учреждении и предприятий, для которых Управление является органом государственного управления.
Исполнение полномочий руководителя Управления в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим в соответствии с действующим законодательством.
19. Руководитель определяет полномочия своего заместителя в соответствии с действующим законодательством.
4. Имущество Управления
20. Управление может иметь на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество Управления формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности, и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
Национальный Банк Республики Казахстан от имени Республики Казахстан самостоятельно осуществляет права владения, пользования и распоряжения закрепленным за ним имуществом, находящимся на его балансе.
21. Имущество, закрепленное за Управлением, относится к коммунальной собственности.
22. Управление не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
5. Реорганизация и упразднение Управления
23. Реорганизация и упразднение Управления осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Перечень государственных учреждений, находящихся в ведении Управления
1. Коммунальное государственное учреждение "Гражданский центр Управления внутренней политики Атырауской области";
2. Коммунальное государственное учреждение "Қоғамдық келісім" Управления внутренней политики Атырауской области";
3. Коммунальное государственное учреждение "Молодежный ресурсный центр города Атырау" Управления внутренней политики Атырауской области".
Перечень товариществ находящихся в ведении Управления
1. Товарищество с ограниченной ответственностью "Атырау - Акпарат".

2. "Атырау - Жас отау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Атырау облысы әкімдігінің
2021 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 210 қаулысына 2-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2021 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 210 қаулысымен бекітілген
Табыстау актісі
1. Осы актімен Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің 46, 47-баптарына сәйкес "Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесінің құқықтық мирасқорлық бойынша барлық құқықтары мен міндеттемелерінің "Атырау облысы Ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесіне берілуін растаймыз.

2. Товарищество с ограниченной ответственностью "Атырау - Жас отау".
Приложение 2
к постановлению акимата Атырауской области
от 13 сентября 2021 года № 210
Утвержден
постановлением акимата Атырауской области
от 13 сентября 2021 года № 210
Передаточный акт
1. В соответствии со статьями 46, 47 Гражданского кодекса РК от 27 декабря 1994 года настоящим актом подтверждаем передачу по правопреемственности всех прав и обязательств с государственного учреждения "Управление по вопросам молодежной политики Атырауской области" в государственное учреждение "Управление внутренней политики Атырауской области".

101
Материалдар мен өнімдер (теңге)
-
Шаруашылық тауарлары
-
Отын, жанар-жағармай (ЖЖМ)
-
Басқа да материалдар
-
Барлық материалдар мен өнімдер
-
Тапсырды:
"Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Басқарма басшысының у.м.а.: __________________ А. Ахметов
Бас маман-есепшінің м.а.: ________________ Д. Нығымет
Қабылдады:
"Атырау облысы Ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Басқарма басшысы: __________________ Қ. Әзмұханов
Бас маман: ________________ А. Алибаева
Атырау облысы әкімдігінің
2021 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 210 қаулысына 3-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 20 шілдедегі №220 "Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы" қаулысының 2-тармағы;
2. Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қаңтардағы №24 "Атырау облысы Ішкі саясат басқармасының мәселелері туралы" қаулысы;
3. Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 31 мамырдағы №199 "Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 20 шілдедегі №220 "Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы"" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы;
4. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қазандағы №238 "Атырау облысы Ішкі саясат басқармасының құрылымы туралы" қаулысы;
5. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 желтоқсандағы №288 "Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 20 шілдедегі №220 "Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысы;
6. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 мамырдағы №94 "Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 20 шілдедегі №220 "Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы;
7. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі №57 "Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қаңтардағы №24 "Атырау облысы Ішкі саясат басқармасының мәселелері туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысы;
8. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы №121 "Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қазандағы №238 "Атырау облысы Ішкі саясат басқармасының құрылымы туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы;
9. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі №81 "Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қазандағы №238 "Атырау облысы Ішкі саясат басқармасының құрылымы туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы;

101
Материалы и продукты (тенге)
Хозяйственные товары
Топливо, горюче-смазочный (ГСМ)
И другие материалы
Все материалы и продукты
Сдал:
Государственное учреждение "Управление по вопросам молодежной политики Атырауской области"
Врио. руководителя управления: ___________________ А. Ахметов
И.о. главного специалиста-бухгалтера: ________________ Д. Нығымет
Принял:
Государственное учреждение "Управление внутренней политики Атырауской области"
Руководитель управления: ___________________ К. Азмуханов
Главный специалист: ________________ А. Алибаева
Приложение 3
к постановлению акимата Атырауской области
от 13 сентября 2021 года № 210
Перечень отмененных постановлений акимата области
1. Пункт 2 постановления акимата Атырауской области от 20 июля 2012 года №220 "О создании государственного учреждения "Управление по вопросам молодежной политики Атырауской области";
2. Постановление акимата Атырауской области от 23 января 2013 года №24 "Вопросы Управления внутренней политики Атырауской области";
3. Постановление акимата Атырауской области от 31 мая 2013 года №199 "О внесении изменения в постановление акимата области от 20 июля 2012 года №220 "О создании государственного учреждения "Управление по вопросам молодежной политики Атырауской области";
4. Постановление акимата Атырауской области от 19 октября 2016 года №238 "О структуре Управления внутренней политики Атырауской области";
5. Постановление акимата Атырауской области от 12 декабря 2016 года №288 "О внесении дополнения в постановление акимата области от 20 июля 2012 года №220 "О создании государственного учреждения "Управление по вопросам молодежной политики Атырауской области";
6. Постановление акимата Атырауской области от 5 мая 2017 года №94 "О внесении изменений в постановление акимата области от 20 июля 2012 года №220 "О создании государственного учреждения "Управление по вопросам молодежной политики Атырауской области";
7. Постановление акимата Атырауской области от 18 апреля 2017 года №57 "О внесении дополнения в постановление акимата области от 23 января 2013 года №24 "Вопросы Управления внутренней политики Атырауской области";
8. Постановление акимата Атырауской области от 7 июня 2018 года №121 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 19 октября 2016 года №238 "О структуре Управления внутренней политики Атырауской области";
9. Постановление акимата Атырауской области от 26 апреля 2019 года №81 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 19 октября 2016 года №238 "О структуре Управления внутренней политики Атырауской области";

10. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы №86 "Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қаңтардағы №24 "Атырау облысы Ішкі саясат басқармасының мәселелері туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысы;
11. Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 23 маусымдағы №126 "Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 20 шілдедегі №220 "Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы;
12. Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 шілдедегі №143 "Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысының 1, 4-тармақтары.

10. Постановление акимата Атырауской области от 6 мая 2019 года №86 "О внесении дополнения в постановление акимата области от 23 января 2013 года №24 "Вопросы Управления внутренней политики Атырауской области";
11. Постановление акимата Атырауской области от 23 июня 2020 года №126 "О внесении изменения в постановление акимата области от 20 июля 2012 года №220 "О создании государственного учреждения "Управление по вопросам молодежной политики Атырауской области";
12. Пункт 1, 4 постановления акимата Атырауской области от 24 июля 2020 года №143 "О внесении изменений и дополнения в некоторые постановления акимата Атырауской области".