Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-82/VII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсукент ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 301 457 мың теңге;
салықтық түсімдер – 196 813 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 919 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 57 725 мың теңге;
2) шығындар – 335 652 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 195 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 195 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 195 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 24-141/VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2022 жылға 56 248 мың теңге.
3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 54 944 мың теңге;
салықтық түсімдер – 10 521 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 661 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 40 762 мың теңге;
2) шығындар – 55 504 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 560 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 560 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 560 мың теңге.

О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2022-2024 годы
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2021 года № 13-82/VII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, с пунктом 2 статьи 75, с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 301 457 тысяч тенге;
налоговые поступления – 196 813 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 919 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 725 тысяч тенге;
2) расходы – 335 652 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 195 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 195 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 34 195 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 23.12.2022 № 24-141/VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Размер субвенций передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет в 2022 году 56 248тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 944 тысяч тенге;
налоговые поступления – 10 521 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 3 661 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 762 тысяч тенге;
2) расходы – 55 504 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -560 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 560 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 560 тысяч тенге.