Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 30 "Созақ ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне 2021 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 71 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихаттың "Созақ ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне 2021 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит беру туралы" 2021 жылғы 6 мамырдағы № 30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6204 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі қарар бөлігіндегі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ деген сөз ШЕШТІ деген сөзбен алмастырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-тармағы алып тасталсын.
2. Көрсетілген шешім осы шешімге сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Байғараев

О внесении изменения в решение Созакского районного маслихата от 6 мая 2021 года № 30 "О предоставлении в 2021 году подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и промышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Созакского района"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 22 декабря 2021 года № 71. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата "О предоставлении в 2021 году подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и промышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Созакского района" от 6 мая 2021 года № 30 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6204) следующее изменение:
пункт 2 указанного решения исключить.
2. Указанному решению изложить в новой редакции к настоящему решению.
Секретарь районного маслихата Б. Байғараев