Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 97 "2022-2024 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 189 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 97 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "76 276,0" сандары "81 143,0" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "73 111,0" сандары "77 978,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "77 214,9" сандары "82 081,9" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру;
мемлекеттік органның күрделі шығыстары;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету.
Аталған трансферттердің бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 97 "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 13 сентября 2022 года № 189. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 97 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "76 276,0" заменить цифрами "81 143,0",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "73 111,0" заменить цифрами "77 978,0";
в подпункте 2):
затраты цифры "77 214,9" заменить цифрами "82081,9";
пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому;
обеспечение санитарии населенных пунктов;
благоустройство и озеленение населенных пунктов;
капитальные расходы государственного органа;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима сельского округа.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 189 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 97 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 13 сентября 2022 года № 189
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 97
Бюджет Кос-Истекского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы