Жария сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 265 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17 бабының 1-1 тармақшасына, 69 бабының 4 тармағына және 71-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, "ERG Exploration" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қатынас хаты негізінде Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ERG Exploration" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Абай, Құдықсай және Табантал ауылдық округтері аумағында орналасқан пайдалы қазбаларды барлау жұмыстарын жүргізу үшін, 2028 жылдың 27 қазанына дейін, жалпы алаңы 30415, 3687 гектар жер учаскесіне, жеке меншік иелерінен немесе жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай жария сервитут белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысының Хромтау аудандық ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен "ERG Exploration" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі өзара жария сервитут жөніндегі шарт жасақтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Хромтау ауданы әкімінің орынбасары С. Жаконовке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2022 жылғы 5 желтоқсаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі: А. Бекет

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 5 декабря 2022 года № 265
В соответствии со статьей 17 Земельного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1-1, пунктом 4 статьи 69 и пунктом 2 статьи 71-1, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании письма о взаимоотношениях товарищества с ограниченной ответственностью "ERG Exploration" акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "ERG Exploration" публичный сервитут для проведения разведки полезных ископаемых, расположенных на территории Актюбинской области, Хромтауского района, Абайского, Кудуксайского и Табантальского сельских округов, до 27 октября 2028 года на земельный участок общей площадью 30415, 3687 га, без изъятия земельных участков у частных собственников или землепользователей.
2. Государственному учреждению "Хромтауский районный отдел сельского хозяйства и земельных отношений Актюбинской области" и товариществу с ограниченной ответственностью " ERG Exploration" заключить договор о публичном сервитуте между собой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Хромтауского района С.Жаконова
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и распространяется на правоотношения, возникшие с 5 декабря 2022 года.
Аким района: А. Бекет