Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №18-3 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 23-2 шешімі
Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 18 - 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №162555 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022– 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 098 969 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 583 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 526 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 175 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 11 493 588 мың теңге;
2) шығындар – 13 243 067 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 956 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45 945 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 989 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 160 054 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 160 054 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 45 945 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 989 мың теңге;

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 27 декабря 2021 года №18-3 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 18 апреля 2022 года № 23-2
Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. "О районном бюджете на 2022 – 2024 годы" внести в решение Таласского районного маслихата от 27 декабря 2021 года №18–3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №162555), следующие изменения:
пункт - 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 13 098 969 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 583 680 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 17 526 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 175 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 493 588 тысяч тенге;
2) затраты – 13 243 067 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 956 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 945 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 989 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 160 054 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 160 054 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 45 945 тысяч тенге;
погашение займов – 29 989 тысяч тенге;

19 910
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
30 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
70 421
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 584
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
75 498
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
31 221
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70 228
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126 249
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 251
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 900
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
219
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
56 133
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 746
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
890 746
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 708
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1 500
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 208
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
18 790
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 583
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
207
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
831 089
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
278 953
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
544 559
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
7 577
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
33 159
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
8 159
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
25 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

19 910
006
Оказание жилищной помощи
30 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
70 421
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 584
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
75 498
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31 221
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70 228
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126 249
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55 251
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 900
021
Капитальные расходы государственного органа
219
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
56 133
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10 746
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
890 746
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 708
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 500
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 208
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
18 790
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
18 583
005
Капитальные расходы государственного органа
207
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
831 089
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
278 953
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
544 559
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
7 577
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
33 159
005
Развитие коммунального хозяйства
8 159
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
25 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство