Шахтинск қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 мамырдағы №24/06 "Шахтинск қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 66/08 қаулысы
Шахтинск қаласы прокурорының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 2-0811-22-01947 наразылығын қарастырып, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі №590 "Мемлекеттік органдар мен олардың құрылымдық бөлімшелерінің қызметін ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қаулысына сәйкес Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шахтинск қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 мамырдағы № 24/06 қаулысымен бекітілген "Шахтинск қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шахтинск қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесінде:
14-тармақтың 7) тармақшасы алып тасталсын;
14-тармақтың 22) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"22) шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін берілген ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді пайдалану мониторингін жүргізу";
14-тармақтың 23) тармақшасы алып тасталсын.
2. "Шахтинск қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Ч.Р. Калуетова):
1) қаулысының аумақтық әділет органдарында тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Н.А.Мажитовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков

О внесении изменений в постановление акимата города Шахтинска от 5 мая 2022 года №24/06 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Шахтинска""
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 6 декабря 2022 года № 66/08
Рассмотрев протест прокурора города Шахтинска от 29 ноября 2022 года № 2-0811-22-01947, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 590 "О некоторых вопросах организации деятельности государственных органов и их структурных подразделений", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановление акимата города Шахтинска №24/06 от 5 мая 2022 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Шахтинска"":
в Положении государственного учреждения "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Шахтинска", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 7) пункта 14 исключить;
подпункт 22) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"22)_проведение мониторинга использования земель сельскохозяйственного назначения, предоставленных для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства";
подпункт 23) пункта 14 исключить.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Шахтинска" (Калуетова Ч.Р.):
1) обеспечить регистрацию постановления в территориальных органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Мажитова Н.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков