Облыстық және аудандық бюджеттер, облыстық маңызы бар қала бюджеті арасындағы 2023-2025 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 154 шешімі.
"Қазақстан Респбликасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 45-бабының 4-тармағына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
Осы шешім облыстық және аудандық бюджеттер, облыстық маңызы бар қала бюджеті арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің 2023-2025 жылдардағы үш жылдық кезеңге арналған жылдар бойынша бөлінген абсолюттік көріністегі көлемін айқындайды.
1. Облыстық бюджеттен аудандар мен Қызылорда қаласы бюджеттеріне берілетін 2023 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 37 686 596 мың теңге, оның ішінде:
Арал ауданына
3 719 324 мың теңге;
Қазалы ауданына
5 405 948 мың теңге;
Қармақшы ауданына
5 576 679 мың теңге;
Жалағаш ауданына
3 777 192 мың теңге;
Сырдария ауданына
1 613 995 мың теңге;
Шиелі ауданына
3 801 715 мың теңге;
Жаңақорған ауданына
4 568 272 мың теңге;
Қызылорда қаласы
9 223 471 мың теңге
сомасында белгіленсін.
2. Облыстық бюджеттен аудандар мен Қызылорда қаласы бюджеттеріне берілетін 2024 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 40 746 570 мың теңге, оның ішінде:
Арал ауданына
4 214 863 мың теңге;
Қазалы ауданына
5 968 617 мың теңге;
Қармақшы ауданына
6 198 115 мың теңге;
Жалағаш ауданына
4 092 029 мың теңге;
Сырдария ауданына
2 036 170 мың теңге;
Шиелі ауданына
4 263 341 мың теңге;
Жаңақорған ауданына
4 895 900 мың теңге;
Қызылорда қаласы
9 077 535 мың теңге
сомасында белгіленсін.
3. Облыстық бюджеттен аудандар мен Қызылорда қаласы бюджеттеріне берілетін 2025 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 44 853 845 мың теңге, оның ішінде:
Арал ауданына
4 619 513 мың теңге;
Қазалы ауданына
6 466 599 мың теңге;
Қармақшы ауданына
6 657 552 мың теңге;
Жалағаш ауданына
4 503 115 мың теңге;
Сырдария ауданына
2 410 830 мың теңге;
Шиелі ауданына
4 657 019 мың теңге;
Жаңақорған ауданына
5 457 691 мың теңге;
Қызылорда қаласы
10 081 526 мың теңге
сомасында белгіленсін.
4. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес "Халық қатысатын бюджет" жобасын іске асыруға бағытталатын бюджет қаражатының ең төмен көлемі ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 27.10.2023 № 52 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2026 дейін қолданылады).
5. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және 2026 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданылады.
Қызылорда облыстық мәслихатының хатшысы Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2022 жылғы "13" желтоқсан
№ 154 шешіміне 1-қосымша
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға бағытталатын бюджет қаражатының ең төмен көлемі

Об объемах трансфертов общего характера между областным и районными бюджетами, бюджетом города областного значения на 2023-2025 годы
Решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2022 года № 154.
В соответствии с пунктом 4 статьи 45 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
Настоящее решение определяет объемы трансфертов общего характера между областным и районными бюджетами, бюджетом города областного значения в абсолютном выражении на трехлетний период 2023-2025 годов с разбивкой по годам.
1. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов и города Кызылорды на 2023 год, в сумме 37 686 596 тысяч тенге, в том числе:
Аральский район
3 719 324 тысяч тенге;
Казалинский район
5 405 948 тысяч тенге;
Кармакшинский район
5 576 679 тысяч тенге;
Жалагашский район
3 777 192 тысяч тенге;
Сырдарьинский район
1 613 995 тысяч тенге;
Шиелийский район
3 801 715 тысяч тенге;
Жанакорганский район
4 568 272 тысяч тенге;
Город Кызылорда
9 223 471 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов и города Кызылордына 2024 год, в сумме 40 746 570 тысяч тенге, в том числе:
Аральский район
4 214 863 тысяч тенге;
Казалинский район
5 968 617 тысяч тенге;
Кармакшинский район
6 198 115 тысяч тенге;
Жалагашский район
4 092 029 тысяч тенге;
Сырдарьинский район
2 036 170 тысяч тенге;
Шиелийский район
4 263 341 тысяч тенге;
Жанакорганский район
4 895 900 тысяч тенге;
Город Кызылорда
9 077 535 тысяч тенге.
3. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов и города Кызылорды на 2025 год, в сумме 44 853 845 тысяч тенге, в том числе:
Аральский район
4 619 513 тысяч тенге;
Казалинский район
6 466 599 тысяч тенге;
Кармакшинский район
6 657 552 тысяч тенге;
Жалагашский район
4 503 115 тысяч тенге;
Сырдарьинский район
2 410 830 тысяч тенге;
Шиелийский район
4 657 019 тысяч тенге;
Жанакорганский район
5 457 691 тысяч тенге;
Город Кызылорда
10 081 526 тысяч тенге.
4. Учесть минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на реализацию проекта "Бюджет народного участия", согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 27.10.2023 № 52 (вводится в действие с 01.01.2023 и действует до 01.01.2026).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и действует до 1 января 2026 года.
Секретарь Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов
Приложение 1 к решению
маслихата Кызылординской области
от "13" декабря 2022 года № 154
Минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на развитие продуктивной занятости

Ескерту. 1-қосымша алынып тасталды - Қызылорда облыстық мәслихатының 27.10.2023 № 52 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2026 дейін қолданылады).
Қызылорда облыстық мәслихатының
2022 жылғы "13" желтоқсан
№ 154 шешіміне 2-қосымша
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге бағытталатын бюджет қаражатының ең төмен көлемі
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Қызылорда облыстық мәслихатының 27.10.2023 № 52 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2026 дейін қолданылады).
Қызылорда облыстық мәслихатының
2022 жылғы "13" желтоқсандағы
№ 154 шешіміне 3-қосымша
"Халық қатысатын бюджет" жобасын іске асыруға бағытталатын бюджет қаражатының ең төмен көлемі

Сноска. Приложение 1 - исключен решением Кызылординского областного маслихата от 27.10.2023 № 52 (вводится в действие с 01.01.2023 и действует до 01.01.2026).
Приложение 2 к решению
маслихата Кызылординской области
от "13" декабря 2022 года № 154
Минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на выплату государственной адресной социальной помощи
Сноска. Приложение 2 - исключен решением Кызылординского областного маслихата от 27.10.2023 № 52 (вводится в действие с 01.01.2023 и действует до 01.01.2026).
Приложение 3 к решению
маслихата Кызылординской области
от "13" декабря 2022 года № 154
Минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на реализацию проекта "Бюджет народного участия"