"Қызылорда қаласы бойынша 2022 жылға жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 1528 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 2443 қаулысы
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда қаласы бойынша 2022 жылға жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 1528 қаулы қосымшасына мынадай өзгеріс енгізілсін:

О внесении изменения в постановление Кызылординского городского акимата от 30 ноября 2021 года № 1528 "Об установлении квоты рабочих мест на 2022 год по городу Кызылорда"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 8 апреля 2022 года № 2443
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Кызылординского городского акимата "Об установлении квоты рабочих мест на 2022 год по городу Кызылорда" от 30 ноября 2021 года №1528 следующее изменение:

көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

Приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Коммунальное государственное учреждение "Кызылординский городской отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" акимата города Кызылорда принять меры вытекающие из данного постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.

4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Ғ. Қазантаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2022 жылғы "8" сәуірдегі
№ 2443 қаулысына 1-қосымша
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2021 жылғы "30" қарашадағы
№ 1528 қаулысына 1-қосымша
2022 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
1
Қазақстан Республикасы Ішкі істер Министрлігінің Қылмыстық-Атқару жүйесі комитетінің Қылмыстық атқару (пенитенциарлық) жүйесі мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Еңбек-Қызылорда" филиалы

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Г. Казантаев
Приложение 1 к постановлению
акимата города Кызылорда
от "8" апреля 2022 года № 2443
Приложение 1 к постановлению
акимата города Кызылорда
от "30" ноября 2021 года № 1528
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
1
Филиал "Енбек-Кызылорда" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан