"2022-2024 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 99-16/2 шешіміне өзгерістер енгізу
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 187-27/2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 99-16/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 81 593,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 865,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 117,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 56 610,8 мың теңге;
2) шығындар – 85 497,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 903,4 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 99-16/2 "О бюджете поселка Белкуль на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 ноября 2022 года № 187-27/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 99-16/2 "О бюджете поселка Белкуль на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Белкуль на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 593,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 865,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 117,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 610,8 тысяч тенге;
2) расходы – 85 497,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 903,4 тысяч тенге;