Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Шакен ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 14 маусымдағы № 24 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шәкен ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 1 қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Шәкен ауылдық округінің Шәкен ауылындағы Шәкен көшесі Бақытжан Смағұлов көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шәкен ауылдық округінің әкімі Т.Кималов

О перименовании улицы
Решение акима сельского округа Шакен Казалинского района Кызылординской области от 14 июня 2022 года №24
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Шакен и на основании заключения областной ономастической комиссии от 28 апреля 2021 года № 1 РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Шәкен в селе Шакен сельского округа Шакен на улицу Бақытжан Смағұлов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шакен Т.Кималов