Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 6 желтоқсандағы "2022 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 528 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 шілдедегі № 703 қаулысы
Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 528 "2022 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"2022 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағындағы "мүгедектерді" деген сөз тиісінше "мүгедектігі бар адамдарды" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Жанакорганского района от 6 декабря 2021 года № 528 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в 2022 году"
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 22 июля 2022 года № 703
Акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жанакорганского района от 6 декабря 2021 года № 528 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в 2022 году" следующее изменение:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2022 год";
в пункте 1 указанного постановления слово "инвалидов" заменить соответственно словом "лиц с инвалидностью";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.